Penzion U Kubečků nabízí vyžití pro sportovce, rodiny s dětmi, milovníky hor i pro hosty vyhledávající odpočinkový pobyt. Z důvodu proměnlivého horského počasí jsme pro Vás vytvořili společenský prostor, který lze využít jako tělocvična, relaxační místnost, taneční prostor, dětský koutek apod. Více o společenském prostoru (tělocvičně) najdete zde. Pro bližší představu můžete navštívit naši fotogalerii – společenský prostor.

Pro hosty penzionu nabízíme masáže a infrasaunu. Pro objednání nás kontaktujte den předem, případně při příjezdu. Ceník a podrobnější informace najdete zde.

Léto na horách je překrásné. Areál Mladé Buky nabízí velké možnosti především pro rodiny s dětmi. Celé Krkonoše vybízí ke krásným procházkám, výletům, cyklostezkám a podobně. Více informací najdete zde.

Zima na horách láká většinu lidí. Areál Mladé Buky je ideální pro rodiny s dětmi a pro nenáročné lyžaře. SkiResort Černá Hora je nejznámějším lyžařským střediskem východních Krkonoš s nejdelším počtem sjezdovek. Nachází se v Janských Lázních, které jsou pouhé 3 km od penzionu. Více o zimních aktivitách najdete zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Penzion U Kubečků Mladé Buky