Penzion U Kubečků nabízí vyžití pro sportovce, rodiny s dětmi, milovníky hor i pro hosty vyhledávající odpočinkový pobyt. Z důvodu proměnlivého horského počasí jsme pro Vás nově vytvořili dvě společenské místnosti v přízemí penzionu:

  1. Víceúčelový prostor (7 x 10 metrů) lze využít pro pohyb (jóga, protahování…), relaxační místnost (meditační polštářky k dispozici), taneční prostor apod. Více o společenském prostoru (tělocvičně) najdete zde. Pro bližší představu můžete navštívit naši fotogalerii – společenský prostor.
  2. Společenský prostor v „kavárenském stylu“ s herním koutkem pro děti je k dispozici od ledna 2018 v ceně pobytu pouze pro hosty penzionu. Pro děti je k dispozici tatami, košíky s hračkami, stan, pohádky, stoleček, papíry a pastelky, atd. Pro dospělé nabízíme příjemné posezení s televizí / hudbou, barem, stolními hrami a pianem. Fotogalerie – zde.

Pro hosty penzionu nabízíme tibetské masáže Kunye. Pro objednání nás kontaktujte předem, případně při příjezdu. Ceník a podrobnější informace najdete zde.

Léto na horách je překrásné. Areál Mladé Buky nabízí velké možnosti především pro rodiny s dětmi. Celé Krkonoše vybízí ke krásným procházkám, výletům, cyklostezkám a podobně. Více informací najdete zde.

Zima na horách láká většinu lidí. Areál Mladé Buky je ideální pro rodiny s dětmi a pro nenáročné lyžaře. SkiResort Černá Hora-Pec je nejznámějším lyžařským střediskem východních Krkonoš s nejdelším počtem sjezdovek. Nachází se v Janských Lázních, které jsou pouhých 5 km od penzionu. Více o zimních aktivitách najdete zde.

Krkonoše výlet Sněžka

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Penzion U Kubečků Mladé Buky