Plná penze pro skupiny +15 osob (s lektorem)
v ceně od 550 Kč/ osoba/ plná penze+noc
Od 1. 5. 2019 nabízíme pro skupiny +15 osob s lektorem ubytování s plnou penzí a zajištění pitného režimu během celého dne – dle emailové (telefonické) domluvy v ceně 550 Kč / osoba / plná penze + noc. V ceně jsou zahrnuty místní poplatky a neomezený vstup do tělocvičny v přízemí penzionu (přednáškového sálu).

Snídaně v penzionu
Od 1. ledna 2019 nabízíme v přízemí penzionu (ve společenském prostoru „kavárna“) snídaně, které připravíme vždy po předchozí emailové domluvě.

   
Při zájmu (po předchozí domluvě) 15 a více osob také nabízíme večerní „husté polévky“.
Více informací naleznete v části Ubytování – stravování.

Stezka korunami stromů
Od července 2017 je vedle Janských Lázních (cca 5 km od penzionu) otevřena jedna z  nejdelších „Stezek do korun stromů“ v Evropě.  Bližší informace najdete zde.

Prostor pro posezení, přednášky a dětský koutek

Od ledna 2018 je v přízemí penzionu dětský koutek s příjemným posezením (možnost využití pro přednášky a semináře – cca 24 míst k sezení). Nově zde vznikla také kuchyňka, ve které připravujeme snídaně, případně polopenzi/plnou penzi pro hosty penzionu po předchozí domluvě.


Tělocvična

V přízemí penzionu se nachází víceúčelová místnost „tělocvična“. Pro skupiny 15 a více osob s lektorem umožňujeme rezervaci v ceně pobytu, pro ostatní hosty je vstup zdarma také během celého pobytu – s případným omezením v určitých časech, ve kterých zde nepravidelně probíhá výuka jógy apod. (zpravidla 1,5h odpoledne). Více informací najdete zde.