LAST MINUTE 30. 6. – 4. 7. 2018 jeden volný apartmán v ceně 1000 Kč / noc!!!
Nabízíme poslední volný čtyřlůžkový apartmán s plně vybavenou kuchyňkou a soc.zařízením. V ceně pobytu je vstup do infrasauny, společenské místnosti s herním koutkem a do tělocvičny (70 m2 – povrch tatami). Každý host penzionu může čerpat slevu 10% na všechny vstupy do Areálu Mladé Buky (500 m od penzionu) – Baldovo dětské hřiště, vodní svět, minizoo, tubink, bangee trampolíny, bobová dráha apod. V tomto termínu neposkytujeme snídaně a masáže.

Snídaně v penzionu
Od 1. srpna 2018 nabízíme v přízemí penzionu (ve společenském prostoru „kavárna“) snídaně, které připravíme vždy po předchozí emailové domluvě. Podrobnější informace připravujeme.

Stezka korunami stromů
Od července 2017 je vedle Janských Lázních (cca 5 km od penzionu) otevřena jedna z  nejdelších „Stezek do korun stromů“ v Evropě.  Bližší informace najdete zde.

Prostor pro posezení, přednášky a dětský koutek

Od ledna 2018 je v přízemí penzionu dětský koutek s příjemným posezením (možnost využití pro přednášky a semináře – cca 24 míst k sezení). Nově zde vznikla také kuchyňka, ve které plánujeme od 15. července připravovat snídaně pro hosty penzionu.


Tělocvična

Od července 2017 je v přízemí k dispozici víceúčelová místnost „tělocvična“. Pro skupiny 15 a více osob s lektorem umožňujeme rezervaci v ceně pobytu, pro ostatní hosty je možná rezervace místnosti po předchozí domluvě. Bližší informace najdete zde.