Polopenze (případně i plná penze po předchozí domluvě) pro skupiny +15 osob (s lektorem) v ceně 300 Kč/ osoba +10 let/ polopenze / den
Od 1. 4. 2020 nabízíme pro skupiny +15 osob ubytování s polopenzí a zajištění pitného režimu během podávání snídaní a večeří – dle emailové (telefonické) domluvy v ceně 300 Kč / osoba +10 let / polopenze /den (200 Kč / osoba 3-10 let/ polopenze/ den).
Cena za ubytování je zlevněna o 10% pro skupiny s lektorem (10% sleva dle obsazenosti a sezóny – více v části Ceník). V ceně ubytování je také zajištěný neomezený vstup do tělocvičny v přízemí penzionu (přednáškového sálu/prostoru pro pohyb). Cena dohodou možná.

Snídaně v penzionu
Od 1. ledna 2019 nabízíme v přízemí penzionu (ve společenském prostoru „kavárna“) bohaté snídaně („branch“), které připravíme vždy po předchozí emailové domluvě.

   
Při zájmu (po předchozí domluvě) 15 a více osob také nabízíme večerní „husté polévky“ s pečivem v ceně:
40 Kč/osoba +10 let/polévka
25 Kč/osoba 3-10 let/polévka.

Stezka korunami stromů
Od července 2017 je vedle Janských Lázních (cca 5 km od penzionu) otevřena jedna z  nejdelších „Stezek do korun stromů“ v Evropě.  Bližší informace najdete zde.

Prostor pro posezení, přednášky a dětský koutek

Od ledna 2018 je v přízemí penzionu dětský koutek s příjemným posezením (možnost využití pro přednášky a semináře – cca 24 míst k sezení). Nově zde vznikla také kuchyňka, ve které připravujeme snídaně, případně polopenzi/plnou penzi pro hosty penzionu po předchozí domluvě.


Tělocvična

V přízemí penzionu se nachází víceúčelová místnost „tělocvična“. Pro skupiny 15 a více osob s lektorem umožňujeme rezervaci v ceně pobytu, pro ostatní hosty je vstup zdarma také během celého pobytu – s případným omezením v určitých časech, ve kterých zde nepravidelně probíhá jóga, pilates apod. (zpravidla 1,5h večer). Více informací najdete zde.