Víkend 26. 7. – 28. 7. 2019
pro těhotné a maminky s dětmi (do cca 1 roku)

Terapie tradiční tibetské medicíny pomohou zklidnit stres, únavu, úzkosti a zlepšit kvalitu spánku. To vše většina těhotných a žen po porodu potřebuje nejvíc. Časový harmonogram bude co nejvíce přizpůsoben kojení, uspávání apod. Volný čas na procházky po okolí (2 km od penzionu je Antonínovo údolí, kterým dojdete až do Rýchorského pralesa po zpevněné cestě; 500 m od penzionu se nachází Areál Mladé Buky – více informací na www.areal-mladebuky.cz). 

V ceně 2900 Kč je zahrnut víkendový pobyt ve čtyřlůžkových apartmánech, plná penze a pitný režim během víkendu dle individuální diagnostiky (doporučení ve stravování), páteční přednáška o tradiční tibetské medicíně a jejích terapiích, zklidňující olejová terapie horme 60 minut, akupresurní masáž obličeje, šíje a dekoltu 60 minut.

Maminky, dovolujeme si Vám doporučit, abyste si s sebou vzaly doprovod, který Vám pomůže s Vaším miminkem, když Vy se budete oddávat uvolňujícím terapiím.

Začátek: 26. 7. 2019 v 17 hodin (příjezd možný od 14 hodin)
Ukončení: 28. 7. 2019 ve 14 hodin

Kapacita omezena na pět rodin.

Rezervace:
kubecek.jiri@seznam.cz
+420 775 243 085 (Pavlína Kubečková)

 

Plná penze pro skupiny +15 osob (s lektorem)
v ceně 550 Kč/ osoba/ plná penze+noc
Od 1. 5. 2019 nabízíme pro skupiny +15 osob s lektorem ubytování s plnou penzí a zajištění pitného režimu během celého dne – dle emailové (telefonické) domluvy v ceně 550 Kč / osoba / plná penze + noc. V ceně jsou zahrnuty místní poplatky a neomezený vstup do tělocvičny v přízemí penzionu (přednáškového sálu).

Snídaně v penzionu
Od 1. ledna 2019 nabízíme v přízemí penzionu (ve společenském prostoru „kavárna“) snídaně, které připravíme vždy po předchozí emailové domluvě.

   
Při zájmu (po předchozí domluvě) 15 a více osob také nabízíme večerní „husté polévky“.
Více informací naleznete v části Ubytování – stravování.

Stezka korunami stromů
Od července 2017 je vedle Janských Lázních (cca 5 km od penzionu) otevřena jedna z  nejdelších „Stezek do korun stromů“ v Evropě.  Bližší informace najdete zde.

Prostor pro posezení, přednášky a dětský koutek

Od ledna 2018 je v přízemí penzionu dětský koutek s příjemným posezením (možnost využití pro přednášky a semináře – cca 24 míst k sezení). Nově zde vznikla také kuchyňka, ve které připravujeme snídaně, případně polopenzi/plnou penzi pro hosty penzionu po předchozí domluvě.


Tělocvična

V přízemí penzionu se nachází víceúčelová místnost „tělocvična“. Pro skupiny 15 a více osob s lektorem umožňujeme rezervaci v ceně pobytu, pro ostatní hosty je vstup zdarma také během celého pobytu – s případným omezením v určitých časech, ve kterých zde nepravidelně probíhá výuka jógy apod. (zpravidla 1,5h odpoledne). Více informací najdete zde.