Masáže a poradenství dle tradiční tibetské medicíny:

 1. Tibetská masáž KUNYE („na míru dle individuálních potřeb“)
  Olejová masáž (dle pleti: mandlový, sezamový – biokvalita) s aromaoleji (především Oshadhi a Florihana) celého těla přizpůsobená na míru. Tradiční tibetská masáž Kunye má regenerační a posilující účinky, uvolňuje svalové napětí, obnovuje funkci vnitřních a smyslových orgánů, detoxikuje. Znovunastoluje energetickou rovnováhu, pomáhá odstraňovat neurologické a psychické poruchy jako je nespavost, úzkost a deprese.

  Masáž Kunye v rámci 100-120 minut může obsahovat dle individuálních potřeb také baňky, horme, moxu, lávové kameny, acháty, obklady, bambusové tyčky „jukčo“, energetické body, reflexní body apod.
  Každá masáž je zakončena relaxační masáží obličeje arganovým aroma olejem. Při každé masáži používám aroma difuzér s aroma oleji (převážně od firmy Oshadhi, Florihana apod.).

  Masáž je vhodná pro všechny, kdo potřebují uvolnit stresové napětí, bolest a nervozitu: pro děti, dospělé, těhotné i starší osoby. 

 2. Poradenství dle tradiční tibetské medicíny
  Poradenství vychází z určení (diagnostiky) pulzu, jazyka, moči, žilek v očním bělmu a na zadní straně uší, nehtů, dotazování, bodů na páteři apod.
  Na základě toho lze poté doporučit vhodný životní styl, základní stravovací návyky, spánek, doplňky stravy od firmy PADMA (více informací na https://tibetskamedicina.cz).

CENÍK (platný od 1. 5. 2021):

 1. Masáž Kunye „šitá na míru“
  1000 – 1200 Kč / 100 – 120 minut (dle potřeby)
  (více informací o tibetské masáži Kunye na www.sorigtherapies.com)
 2. Reflexní masáž páteře, dlaní a chodidel
  600 – 900 Kč / 60 – 90 minut (dle potřeby)

   

 3. Horme – mongolská moxa
  800 Kč / 80 minut (dle potřeby)
  (= lze využít jako samostatná „terapie“ pro zmírnění následků stresu, depresí, při nespavosti apod.
  Horme = směs koření v biokvalitě (Koření od Antonína, od Salvatora) v bavlněném pytlíčku máčeném do ohřátého sezamového oleje v biokvalitě a přikládaná na konkrétní body na těle – páteř, dlaně, chodidla, apod.)
 4. Poradenství – dle tradiční tibetské medicíny
  1. Vstupní poradenství: 1200 Kč / 90 – 120 minut
  2. Kontrola: 600 Kč / 60 minut

Fotografie 1: Ukázka masáže Kunye

Fotografie 2: Antistresová terapie HORME