V přízemí penzionu se nachází nově zrekonstruovaný prostor (tělocvična) s víceúčelovým využitím o velikosti 7 x 10 metrů (samostatný vchod ze zadní části budovy). Na parketách jsou položeny měkké desky – tatami (3 cm vysoké), které se využívá v dětských koutcích, jógových studiích, klubech bojových umění a podobně.

K dispozici je hudební aparatura, zrcadla, boxovací pytel, žebřiny, LCD obrazovka (120 cm úhlopříčka), možnost připojení dataprojektoru (projekce přímo na zeď). Po předchozí domluvě můžeme zajistit stoly a židle pro cca 20 osob.

Místnost je dobře větratelná. V oknech jsou rolety proti slunci. Osvětlení v panelech na stropě, nebo světla na bočních stěnách, případně pomocí LED pásek na stropě – intenzita a barva dle individuálních potřeb.

Společenský prostor – tělocvičnu – lze využít pro pořádání workshopů, seminářů a meditací. Více informací najdete ve workshopy a semináře.
Pro rodiny s dětmi je mnohdy nepostradatelný prostor pro pohyb dětí při nepříznivém počasí (na horách je počasí velmi proměnlivé). Bližší informace najdete v menu – rodiny s dětmi.
Při delším pobytu větších skupin (12 a více osob na 3 a více nocí) nabízíme nejen slevu na pobyt, ale také možnost rezervování společenského prostoru – tělocvičny – v konkrétních časech dle dohody. Více informací v menu – skupinové pobyty.

Pro bližší představu navštivte naši fotogalerii – společenský prostor.