V přízemí penzionu se nachází nově zrekonstruovaný prostor (tělocvična) s víceúčelovým využitím o velikosti 7 x 10 metrů (průchod přes „kavárnu-bar“ v přízemí). Na parketách jsou položeny měkké desky – tatami (3 cm vysoké), které se využívají v dětských koutcích, jógových studiích, klubech bojových umění a podobně.

K dispozici je hudební aparatura (lze propojit s notebookem, mobilem atd.), zrcadla, boxovací pytel, žebřiny, LCD obrazovka (120 cm úhlopříčka) s možností připojení k notebooku.

Místnost je dobře větratelná. V oknech jsou rolety proti slunci. Osvětlení v panelech na stropě, nebo světla na bočních stěnách, případně pomocí LED pásek na stropě – intenzita a barva dle individuálních potřeb.

Společenský prostor – tělocvičnu – lze využít pro pořádání workshopů, seminářů, meditací a dále dle individuálních potřeb. Více informací najdete ve workshopy a semináře.

Při delším pobytu větších skupin (12 a více osob na 3 a více nocí) nabízíme nejen slevu na pobyt, ale také možnost rezervování společenského prostoru – tělocvičny – v konkrétních časech dle dohody zdarma. Více informací v menu – skupinové pobyty.

Pro hosty penzionu nabízíme pronájem tohoto prostoru po předchozí domluvě v ceně 100 Kč / 1-2 hodiny (v topné sezóně 200 Kč / 1-2 hodiny). V případě opakovaného využití tohoto prostoru během ubytování lze dohodnout slevu.

Pro bližší představu navštivte naši fotogalerii – společenský prostor.