Nabídka snídaní pro hosty penzionu
Od října 2018 nabízíme v přízemí penzionu (ve společenském prostoru „kavárna“) pro hosty penzionu snídaně. Snídaně připravíme vždy po předchozí domluvě. Bližší informace připravujeme.

Večerní polévky v sezóně dle obsazenosti
Od ledna 2019 nabízíme dle zájmu a obsazenosti husté polévky s pečivem. Více informací připravujeme.

Nabízíme více možností stravování

Vlastní vaření ve vybavených kuchyňkách na pokojích (v každé kuchyňce je mikrovlnná trouba, elektrický dvouvařič, lednice, rychlovarná konvice, nádobí, příbory, hrnce, skleničky, misky, hrnečky atd.)

 

Obědy a večeře v příjemné Restauraci Kravín (v Areálu Mladé Buky 500 metrů od penzionu), kde máme dojednanou pro skupiny 10 a více osob speciální nabídku jídel za speciální ceny.

JÍDELNÍ LÍSTEK V RESTAURACI KRAVÍN
(Nutné vybrat jídlo nejpozději den předem do 14 hodin a napsat buď na email, nebo sms apod.)

OBĚDY
Polévka: slepičí vývar s nudlemi / krémová zeleninová polévka (30 Kč)
Hlavní chod: výběr ze čtyř „masových“ jídel z týdenní nabídky, kterou zašleme na požádání na email (ceny cca 90 Kč až 150 Kč). Dále je domluvený výběr ze šesti vegetariánských jídel – opět na požádání zašleme nabídku emailem (ceny cca 90 Kč až 150 Kč).
Pátek až neděle je možný výběr i z pizza nabídky (opět ceny do 150 Kč).
K jídlům je podávána voda s citronem zdarma.
• pozn. viz. níže

VEČEŘE
Na výběr ze dvou vegetariánských jídel a dvou „masových“ jídel (ceny do 90 Kč).
K jídlům je podávána voda s citronem zdarma.

• pozn.: Skupiny 10 a více osob si mohou při ubytování na více dní také domluvit „týdenní jídelní lístek“, kde by bylo na výběr pouze z jednoho vegetariánského jídla a jednoho „masového“ jídla, na kterém by se skupina předem s kuchařem domluvila. V tomto případě by cena hlavního jídla byla do 120 Kč (plus polévka za 30 Kč).