Snídaně pro hosty penzionu
Od ledna 2019 nabízíme v přízemí penzionu (ve společenském prostoru „kavárna“) pro hosty penzionu snídaně. Snídaně připravíme vždy po předchozí domluvě. Ceny viz. Ceník (pod tabulkou cen za ubytování).

Bohaté snídaně („branch“) servírujeme formou švédských stolů obvykle v 8:00 – 9:30 hod.:
pečivo (bezlepkové, semínkové, tousty, rohlíky apod), jogurt, marmelády, sirupy, šunka, salám, sýr, paštika, máslo, mléko, nemléko, zelenina, ovoce, vajíčka, párečky, palačinky, kaše/moučník, müsli, cornflaces, semínka, ořechy, sušené ovoce, med, káva, obilná káva, čaje, džusy, horká voda
…apod.

 

Nabízíme více možností stravování

Vlastní vaření ve vybavených kuchyňkách na pokojích (v každé kuchyňce je mikrovlnná trouba, elektrický dvouvařič, lednice, rychlovarná konvice, nádobí, příbory, hrnce, skleničky, misky, hrnečky, struhadlo, prkénko atd.)

 

Skupiny +15 osob
Pro skupiny +15 osob nabízíme od 1.4.2020 polopenzi v ceně 300 Kč / osoba +10 let / polopenze (bohatá snídaně formou bufetu 120 Kč, večeře: polévka s pečivem, hlavní chod a salátek/moučník 180 Kč + pitný režim během snídaní a večeří je zahrnut v ceně).

Další možnost stravování v Restauraci Kravín
Obědy a večeře v příjemné Restauraci Kravín (v Areálu Mladé Buky 500 metrů od penzionu), kde máme dojednanou pro skupiny 15 a více osob speciální nabídku jídel za speciální ceny. Nutné domluvit min.14 dní předem!

JÍDELNÍ LÍSTEK V RESTAURACI KRAVÍN
(Nutné vybrat jídlo z aktuální domluvené nabídky, kterou zašleme lektorovi emailem, nejpozději dva dny předem)

• pozn.: Skupiny 15 a více osob si mohou při ubytování na více dní také domluvit „týdenní jídelní lístek“, kde by bylo na výběr pouze z jednoho vegetariánského jídla a jednoho „masového“ jídla, na kterém by se skupina předem s kuchařem domluvila. V tomto případě by cena hlavního jídla byla ještě nižší.