Snídaně pro hosty penzionu
Od ledna 2019 nabízíme v přízemí penzionu (ve společenském prostoru „kavárna“) pro hosty penzionu snídaně. Snídaně připravíme vždy po předchozí domluvě. Ceny viz. Ceník (pod tabulkou cen za ubytování).

Snídaně servírujeme formou švédských stolů obvykle v 8:00 – 9:30 hod.:
pečivo, jogurt, marmeláda, šunka, sýr, máslo, mléko, zelenina, ovoce, vajíčka/párečky, palačinky/kaše/moučník, müsli/cornflaces, semínka/ořechy, sušené ovoce, med/sirupy, káva, čaj, džus, horká voda, káva bez kofeinu…  

Večerní polévky po předchozím objednání pro 15 a více osob
Od ledna 2019 nabízíme po předchozí domluvě (pro min. 15 osob) husté polévky s pečivem.

Nabízíme více možností stravování

Vlastní vaření ve vybavených kuchyňkách na pokojích (v každé kuchyňce je mikrovlnná trouba, elektrický dvouvařič, lednice, rychlovarná konvice, nádobí, příbory, hrnce, skleničky, misky, hrnečky atd.)

 

Obědy a večeře v příjemné Restauraci Kravín (v Areálu Mladé Buky 500 metrů od penzionu), kde máme dojednanou pro skupiny 15 a více osob speciální nabídku jídel za speciální ceny.

JÍDELNÍ LÍSTEK V RESTAURACI KRAVÍN
(Nutné vybrat jídlo nejpozději den předem do 14 hodin a napsat buď na email, nebo sms apod.)

OBĚDY
Polévka: slepičí vývar s nudlemi / krémová zeleninová polévka (30 Kč)
Hlavní chod: výběr ze čtyř „masových“ jídel z týdenní nabídky, kterou zašleme na požádání na email (ceny cca 90 Kč až 150 Kč). Dále je domluvený výběr ze šesti vegetariánských jídel – opět na požádání zašleme nabídku emailem (ceny cca 90 Kč až 150 Kč).
Pátek až neděle je možný výběr i z pizza nabídky (opět ceny do 150 Kč).
K jídlům je podávána voda s citronem zdarma.
• pozn. viz. níže

VEČEŘE
Na výběr ze dvou vegetariánských jídel a dvou „masových“ jídel (ceny do 90 Kč).
K jídlům je podávána voda s citronem zdarma.

• pozn.: Skupiny 10 a více osob si mohou při ubytování na více dní také domluvit „týdenní jídelní lístek“, kde by bylo na výběr pouze z jednoho vegetariánského jídla a jednoho „masového“ jídla, na kterém by se skupina předem s kuchařem domluvila. V tomto případě by cena hlavního jídla byla do 120 Kč (plus polévka za 30 Kč).