Snídaně pro hosty penzionu
Od ledna 2019 nabízíme v přízemí penzionu (ve společenském prostoru „kavárna“) pro hosty penzionu snídaně. Snídaně připravíme vždy po předchozí domluvě. Ceny viz. Ceník (pod tabulkou cen za ubytování).

Snídaně servírujeme formou švédských stolů obvykle v 8:00 – 9:30 hod.:
pečivo, jogurt, marmeláda, šunka, sýr, máslo, mléko, zelenina, ovoce, vajíčka/párečky, palačinky/kaše/moučník, müsli/cornflaces, semínka/ořechy, sušené ovoce, med/sirupy, káva, čaj, džus, horká voda, káva bez kofeinu…  

 

 

Nabízíme více možností stravování

Vlastní vaření ve vybavených kuchyňkách na pokojích (v každé kuchyňce je mikrovlnná trouba, elektrický dvouvařič, lednice, rychlovarná konvice, nádobí, příbory, hrnce, skleničky, misky, hrnečky atd.)

 

Skupiny +15 osob
Pro skupiny +15 osob nabízíme od 1.5.2019 plnou penzi v ceně 550 Kč / osoba / plná penze a noc (snídaně 80 Kč, oběd 120 Kč/ večeře 100 Kč + pitný režim během dne zdarma).

Další možnost stravování v Restauraci Kravín
Obědy a večeře v příjemné Restauraci Kravín (v Areálu Mladé Buky 500 metrů od penzionu), kde máme dojednanou pro skupiny 15 a více osob speciální nabídku jídel za speciální ceny. Nutné domluvit min.14 dní předem!

JÍDELNÍ LÍSTEK V RESTAURACI KRAVÍN
(Nutné vybrat jídlo nejpozději den předem do 14 hodin a napsat buď na email, nebo sms apod.)

OBĚDY
Polévka: slepičí vývar s nudlemi / krémová zeleninová polévka (30 Kč)
Hlavní chod: výběr ze čtyř „masových“ jídel z týdenní nabídky, kterou zašleme na požádání na email (ceny cca 100 Kč až 150 Kč). Dále je domluvený výběr ze šesti vegetariánských jídel – opět na požádání zašleme nabídku emailem (ceny cca 100 Kč až 150 Kč).
O víkendech je možný výběr i z pizza nabídky (opět ceny do 150 Kč).
K jídlům je podávána voda s citronem zdarma.
• pozn. viz. níže

VEČEŘE
Na výběr ze dvou vegetariánských jídel a dvou „masových“ jídel (ceny do 100 Kč).
K jídlům je podávána voda s citronem zdarma.

• pozn.: Skupiny 15 a více osob si mohou při ubytování na více dní také domluvit „týdenní jídelní lístek“, kde by bylo na výběr pouze z jednoho vegetariánského jídla a jednoho „masového“ jídla, na kterém by se skupina předem s kuchařem domluvila. V tomto případě by cena hlavního jídla byla do 120 Kč (plus polévka za 30 Kč).