Ve společenském prostoru (tělocvičně) v přízemí penzionu lze uspořádat seminář jógy, pilates, bojových umění, rehabilitační cvičení, taneční seminář (workshop). Prostor je vhodný také pro tvůrčí dílny – malování, zpěv, hudební nástroje (k dispozici pianino, akordeon), tanec (hudební aparatura).
Na dubových parketách je položeno tatami (měkké desky 3 cm vysoké), které je možné složit a využít parkety pro tanec, nebo tvůrčí dílny (malování). Po předchozí dohodě zajistíme stoly a židle pro cca 20 osob. Rezervaci „tělocvičny“ nabízíme pro skupiny 15 a více osob v ceně pobytu.

Pro bližší informace navštivte naši fotogalerii – společenský prostor. V případě jakýchkoliv dotazů či rezervace nás kontaktujte v kontaktním formuláři.

Další místností, kterou lze využít pro pořádání workshopu či semináře, je společenská místnost „kavárenského stylu“, která se také nachází v přízemí penzionu a je průchozí s „tělocvičnou“. Tato místnost je vhodná především pro přednášky a jako jídelna (po předchozí domluvě připravíme stoly a židle dle potřeby). Pro bližší představu navštivte naši fotogalerii – kavárna a herní koutek.