Penzion je zařazen ve slevovém programu  KARTA HOSTA MLADÝCH  BUKŮ. Každý host penzionu má nárok na čerpání slev tohoto programu (10% sleva na vstupenky do Areálu Mladé Buky, včetně skipasů). Podrobnosti najdete na www.areal-mladebuky.cz.
Zvířata v penzionu neubytováváme.

Termín Počet osob na čtyřlůžkovém apartmánu
(při ubytování jedné osoby se platí cena za dvě osoby)
 2021 – 2022 2 osoby 3 osoby 4 osoby
LETNÍ SEZÓNA
1. 4. – 30. 11.
850 Kč/apartmán 1200 Kč/apartmán 1400 Kč/apartmán
(= 425 Kč/os/noc) (= 400 Kč/os/noc) (= 350 Kč/os/noc)
ZIMNÍ SEZÓNA
1. 12. – 31. 3.
950 Kč/apartmán 1300 Kč/apartmán 1500 Kč/apartmán
(= 475 Kč/os/noc) (= 433 Kč/os/noc) (= 375 Kč/os/noc)

SKUPINY
(15 a více osob + lektor)

 2 a více nocí
lektor polopenze
(snídaně = formou bufetu; večeře = polévka, hl.chod, pitný režim)
sleva 10% z ceny za ubytování dvojlůžkový pokoj (350 Kč/os/noc) 330 Kč/+10 let/den
220 Kč/3-10let/den
SNÍDANĚ
(po předchozí domluvě)
150 Kč 100 Kč zdarma 
 1 snídaně / dospělá osoba
(+ 10 let)
1 snídaně /
dítě 3 – 10 let 
dítě do 3 let 
 • Bohaté snídaně servírujeme formou švédských stolů („branch“)
  (snídaně podáváme standardně v čase 8:00 – 9:30 hodin)
 • Ceny uvedené v ceníku jsou platné od 1.9.2021. Ceny jsou uvedeny včetně místních poplatků. Penzion není plátce DPH.
 • Děti do 4 let bez nároku na lůžko ubytováváme zdarma.
  Cestovní postýlky (2 ks) zapůjčujeme včetně vložené matrace navíc, deky a povlečení za 200 Kč/pobyt.
 • Za přistýlku – plnohodnotné páté lůžko na pokoji č. 5 (válenda s matrací, povlečenými lůžkovinami a ručníkem) účtujeme 200 Kč/osoba/noc. 
 • V ceně ubytování je povlečení, ručník, tekuté mýdlo na ruce, prostředek na nádobí, houbička na nádobí, utěrka, využití společenského prostoru „kavárny“ po celou dobu pobytu, tělocvičnu rezervujeme po předchozí domluvě.
 • Při ubytování na 2 a více týdnů je možná cena za osobu dohodou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Ubytování – obchodní podmínky:

1. Vzájemný smluvní vztah mezi ubytovatelem (dále jen penzion) a hostem se řídí platným právním řádem ČR a těmito obchodními podmínkami.

1.1. Penzion a hosté penzionu (a zájemci o ubytování) plně uznávají elektronickou formu komunikace prostřednictvím elektronické pošty (email) jako platnou a závaznou pro obě smluvní strany.

2. Pro hosta jsou závazné údaje a ceny uvedené v potvrzení rezervace nebo při ubytování.

3. Penzion je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit, změnit dohodnuté podmínky pobytu. Tyto změny je povinen  oznámit hostovi bez zbytečného odkladu. Host je oprávněn bez zbytečného odkladu od smlouvy odstoupit. Zároveň mu bude vrácena případná zaplacená záloha. Hostovi nevzniká právo na žádné další náhrady.

4. Host je oprávněn odstoupit od ubytování do 7 dní před příjezdem a odstoupení  musí potvrdit písemně (stačí email s doručenkou o přečtení). V případě odstoupení od ubytování v kratší době než 7 dní, penzion je oprávněn účtovat stornopoplatky ve výši zálohy, tzn. ve výši 30 % z celkové ceny za ubytování (což odpovídá zpravidla výši požadované zálohy). V případě, že je přijatá výše zálohy vyšší než 30 %, penzion převyšující částku vrátí.

5. Penzion je oprávněn pobyt zrušit, je-li uskutečnění pobytu ztíženo nebo ohroženo, či utrpí-li následkem nepředvídatelných, mimořádných okolností, které nebylo možné při vytvoření rezervace předvídat. Zrušení pobytu je penzion povinen oznámit hostovi bez zbytečného odkladu. Host obdrží zpět případně zaplacenou zálohu v plné výši. Zároveň nemá host nárok na žádné další náhrady.

6. Vstupem do prostor penzionu a ubytováním  je host povinen dodržovat platný provozní řád penzionu, který je umístěn na dveřích jednotlivých pokojů.

7. POSKYTNUTÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ HOST SOUHLASÍ S JEJICH ZPRACOVÁNÍM
Osobní údaje jsou zpracovány Penzionem U Kubečků, Městysem Mladé Buky, Cizineckou policií a účetní firmou.
Zpracování osobních údajů hostů v kontextu ustanovení § 101 zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky, které ukládá povinnost ubytovateli vést evidenční knihu a uchovávat ji po dobu 6 let od posledního zápisu; a dále v souladu s odst. 1 tohoto ustanovení, v němž je uveden rozsah osobních údajů, které se do evidenční knihy zapisují: jméno a příjmení ubytovaného cizince, den, měsíc a rok narození, státní občanství, číslo cestovního dokladu, počátek a konec ubytování.
V případě, že se jedná o lázeňský nebo rekreační pobyt v lázeňských místech a v místech soustředěného turistického ruchu za účelem léčení nebo rekreace, či o poplatek z ubytovací kapacity, je-li vybírán, podle zákona č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, je ubytovatel povinen vést v písemné podobě evidenční knihu, do které zapisuje dobu ubytování, účel pobytu (účel a doba se neeviduje v knize u poplatku z ubytovací kapacity), jméno, příjmení, adresu místa trvalého pobytu nebo místa trvalého bydliště v zahraničí a číslo občanského průkazu nebo cestovního dokladu fyzické osoby, které ubytování poskytl. Zápisy do evidenční knihy musí být vedeny přehledně a srozumitelně. Tyto zápisy musí být uspořádány chronologicky. Evidenční knihu ubytovatel uchovává po dobu 6 let od provedení posledního zápisu.

8. Reklamace kvality služeb je třeba neprodleně oznámit vedení penzionu bez zbytečného odkladu.

Bc. Pavlína Kubečková (provozovatel penzionu)
Penzion U Kubečků Mladé Buky

******************

Nabídka pokojů a lůžek:

5 x  pokoj  čtyřlůžkový

1 x  pokoj  jednolůžkový s možností přistýlky – pouze pro lektora skupiny

(na pokoji č. 5 možnost přistýlky po předchozí domluvě)

Podrobnosti a podmínky ubytování jsou uvedeny v části Ubytování na hlavní liště penzionu.

**********************

 • Ubytování v den příjezdu v době 14 – 17 hodin
 •  V den odjezdu vyklizení pokoje do 10 hodin