LAST MINUTE 30. 6. – 4. 7. 2018 poslední apartmán v ceně 1000 Kč / noc!!!
Nabízíme poslední volný čtyřlůžkový apartmán s plně vybavenou kuchyňkou a soc.zařízením. V ceně pobytu je vstup do infrasauny, společenské místnosti s herním koutkem a do tělocvičny (70 m2 – povrch tatami). Každý host penzionu může čerpat slevu 10% na všechny vstupy do Areálu Mladé Buky (500 m od penzionu) – Baldovo dětské hřiště, vodní svět, minizoo, tubink, bangee trampolíny, bobová dráha apod. V tomto termínu neposkytujeme snídaně a masáže.

Penzion je zařazen ve slevovém programu  KARTA HOSTA MLADÝCH  BUKŮ. Každý host penzionu má nárok na čerpání slev tohoto programu (10% sleva na vstupenky do Areálu Mladé Buky, včetně skipasů). Podrobnosti najdete na www.areal-mladebuky.cz.

Termín Počet osob na čtyřlůžkovém apartmánu
(při ubytování jedné osoby se platí cena za dvě osoby)
 2018 – 2019 2 osoby 3 osoby 4 osoby
MEZISEZÓNA
1. 4. – 30. 6.,
1. 9. – 30. 11.
600 Kč/apartmán 800 Kč/apartmán 1000 Kč/apartmán
(= 300 Kč/os/noc) (= 267 Kč/os/noc) (= 250 Kč/os/noc)
LETNÍ SEZÓNA
1. 7. – 31. 8.
700 Kč/apartmán 900 Kč/apartmán 1100 Kč/apartmán
(= 350 Kč/os/noc) (= 300 Kč/os/noc) (= 275 Kč/os/noc)
ZIMNÍ SEZÓNA
1. 12. – 31. 3.
800 Kč/apartmán 1050 Kč/apartmán 1200 Kč/apartmán
(= 400 Kč/os/noc) (= 350 Kč/os/noc) (= 300 Kč/os/noc)
SKUPINY
(15 a více osob
+ lektor)
 10 % sleva dle cen dané sezóny
 2 a více nocí
 • Ceny jsou uvedeny včetně místních poplatků. Penzion není plátce DPH.
 • Děti do 4 let bez nároku na lůžko ubytováváme zdarma.
  Cestovní postýlky (2 ks) zapůjčujeme včetně vložené matrace navíc, deky a povlečení za 150 Kč/pobyt.
 • V ceně ubytování je povlečení, ručník, tekuté mýdlo na ruce, prostředek na nádobí, houbička na nádobí, utěrka, využití společenského prostoru „kavárny“ po celou dobu pobytu.

Tělocvičnu poskytujeme hostům penzionu od 1. 4. 2018 po předchozí domluvě v ceně pobytu!

 

SKUPINY 15 a více osob na 2 a více nocí (s lektorem):

 • Společenská místnost v přízemí (tělocvična) s víceúčelovým využitím (6,5 x 10 metrů s parketami, nebo tatami – viz.fotogalerie) je v ceně pobytu rezervována.
 • Pro skupiny 15 a více osob poskytujeme slevu ve výši 10 % při pobytu na 2 a více nocí (dle cen dané sezóny).
 • Pro lektora skupiny 15 a více osob je možné po domluvě zajistit dvoulůžkový pokoj v ceně 400 Kč/noc.
 • Při dlouhodobé spolupráci lze domluvit cenu dohodou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ubytování – obchodní podmínky:

1. Vzájemný smluvní vztah mezi ubytovatelem (dále jen penzion) a hostem se řídí platným právním řádem ČR a těmito obchodními podmínkami.

1.1. Penzion a hosté penzionu (a zájemci o ubytování) plně uznávají elektronickou formu komunikace prostřednictvím elektronické pošty (email) jako platnou a závaznou pro obě smluvní strany.

2. Pro hosta jsou závazné údaje a ceny uvedené v potvrzení rezervace nebo při ubytování.

3. Penzion je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit, změnit dohodnuté podmínky pobytu. Tyto změny je povinen  oznámit hostovi bez zbytečného odkladu. Host je oprávněn bez zbytečného odkladu od smlouvy odstoupit. Zároveň mu bude vrácena případná zaplacená záloha. Hostovi nevzniká právo na žádné další náhrady.

4. Host je oprávněn odstoupit od ubytování do 7 dní před příjezdem a odstoupení  musí potvrdit písemně (stačí email s doručenkou o přečtení). V případě odstoupení od ubytování v kratší době než 7 dní, penzion je oprávněn účtovat stornopoplatky ve výši zálohy, tzn. ve výši 30 % z celkové ceny za ubytování (což odpovídá zpravidla výši požadované zálohy). V případě, že je přijatá výše zálohy vyšší než 30 %, penzion převyšující částku vrátí.

5. Penzion je oprávněn pobyt zrušit, je-li uskutečnění pobytu ztíženo nebo ohroženo, či utrpí-li následkem nepředvídatelných, mimořádných okolností, které nebylo možné při vytvoření rezervace předvídat. Zrušení pobytu je penzion povinen oznámit hostovi bez zbytečného odkladu. Host obdrží zpět případně zaplacenou zálohu v plné výši. Zároveň nemá host nárok na žádné další náhrady.

6. Vstupem do prostor penzionu a ubytováním  je host povinen dodržovat platný provozní řád, který je umístěn u vstupu do penzionu a na jednotlivých pokojích.

7. POSKYTNUTÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ HOST SOUHLASÍ S JEJICH ZPRACOVÁNÍM
Osobní údaje jsou zpracovány Penzionem U Kubečků, Městysem Mladé Buky, Cizineckou policií a účetní firmou.
Zpracování osobních údajů hostů v kontextu ustanovení § 101 zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky, které ukládá povinnost ubytovateli vést evidenční knihu a uchovávat ji po dobu 6 let od posledního zápisu; a dále v souladu s odst. 1 tohoto ustanovení, v němž je uveden rozsah osobních údajů, které se do evidenční knihy zapisují: jméno a příjmení ubytovaného cizince, den, měsíc a rok narození, státní občanství, číslo cestovního dokladu, počátek a konec ubytování.
V případě, že se jedná o lázeňský nebo rekreační pobyt v lázeňských místech a v místech soustředěného turistického ruchu za účelem léčení nebo rekreace, či o poplatek z ubytovací kapacity, je-li vybírán, podle zákona č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, je ubytovatel povinen vést v písemné podobě evidenční knihu, do které zapisuje dobu ubytování, účel pobytu (účel a doba se neeviduje v knize u poplatku z ubytovací kapacity), jméno, příjmení, adresu místa trvalého pobytu nebo místa trvalého bydliště v zahraničí a číslo občanského průkazu nebo cestovního dokladu fyzické osoby, které ubytování poskytl. Zápisy do evidenční knihy musí být vedeny přehledně a srozumitelně. Tyto zápisy musí být uspořádány chronologicky. Evidenční knihu ubytovatel uchovává po dobu 6 let od provedení posledního zápisu.

8. Reklamace kvality služeb je třeba neprodleně oznámit penzionu bez zbytečného odkladu.

Penzion U Kubečků Mladé Buky

******************

Nabídka pokojů a lůžek:

5 x  pokoj  čtyřlůžkový

1 x  pokoj  dvoulůžkový – pouze pro lektora skupiny

(na pokoji č. 5 možnost přistýlky po předchozí domluvě)

Podrobnosti a podmínky ubytování jsou uvedeny v části Ubytování na hlavní liště penzionu.

**********************

 • Ubytování v den příjezdu v době 14 – 17 hodin
 •  V den odjezdu vyklizení pokoje do 10 hodin